Bilimsel Program

4 EKİM CUMA

10.00-10.30 : AÇILIŞ KONUŞMALARI

10.30-12.30 : BAŞKANLAR-SORULAR

OTURUM BAŞKANLARI :PROF. DR. Ş. GÜNİZ KÜÇÜKGÜZEL- FATİH YETER

ECZ. ERDOĞAN ÇOLAK

ECZ. HARUN KIZILAY

ECZ. CENAP SARIALİOĞLU

PROF. DR. GÜLBİN ÖZÇELİKAY

12.30-12.45 : MESLEK ÖRGÜTLERİNDE KOOPERATİFÇİLİK

OTURUM BAŞKANLARI : DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE ÖZCÖMERT COŞKUN- SENANUR ŞAHİN

ECZ. SAİT YÜCEL

12.45-13.30 : ÖĞLE ARASI

13.30-15.00 : MEFKO-BİYO

OTURUM BAŞKANLARI : PROF. DR. BEDİA KAYMAKÇIOĞLU- TUĞÇE DOĞAN

PROF. DR. AYŞE GÜLTEN KANTARCI

PROF. DR. ALİ DEMİR SEZER

PROF. DR. TÜRKAN ELDEM

15.00-15.30 : ÇAY-KAHVE ARASI

15.30-17.00: MEFKO-BİYO

OTURUM BAŞKANLARI : PROF. DR. ALİ DEMİR SEZER- DİLARA NİLGÜN ÖNEM

ÖĞR. ÜYESİ DEVRİM DORA

CEM KOÇAK

PROF. DR. ZEKİ TOPÇU

17.00-17.30 : ÇAY-KAHVE ARASI

17.30-18.00 : SÖYLEŞİ

MELİH GÜMÜŞBIÇAK

18.00-19.15 : ATÖLYE ÇALIŞMALARI

20.00: AÇILIŞ YEMEĞİ

* 18.15-19.00 EPSA OTURUMU

*13.30-14.30 Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi Gezisi

5 EKİM CUMARTESİ

10.00-10.30 : SEKTÖRDE GİRİŞİMCİLİK

OTURUM BAŞKANLARI : DR. ÖĞR. ÜYESİ SEVİNÇ ŞAHBAZ- CİHANGİR GÖRGÜN

ERCAN VARLIBAŞ

10.30-11.00 : ÇAY-KAHVE ARASI

11.00-11.30 : ÇOCUKLARLA İLGİLİ BASİT RAHATSIZLIKLAR OLGU ÇÖZÜMLEMESİ

OTURUM BAŞKANLARI : PROF. DR. DERYA ÖZSAVCI- ÖZGENUR TORUN

PROF. DR. MESUT SANCAR

11.30-11.45 : ÇAY-KAHVE ARASI

11.45-12.45 : ONKOLOJİ ECZACILIĞI

OTURUM BAŞKANLARI : PROF. DR. MESUT SANCAR- İLKAY MEMİÇ

UZM. ECZ. AHMET SAMİ BOŞNAK

UZM. ECZ. AYGÜL KÖSEOĞLU

12.45-13.45 : ÖĞLE ARASI

13.45-14.15 : AŞKIN BİYOKİMYASI

OTURUM BAŞKANLARI : PROF. DR. Ş. GÜNİZ KÜÇÜKGÜZEL- FATİH YETER

PROF. DR. DERYA ÖZSAVCI

14.15-14.45 : ÇAY-KAHVE ARASI

14.45- 15.15 : ECZACILIKTA HUKUK

OTURUM BAŞKANLARI : DOÇ. DR. SEVGİ KARAKUŞ- ZÜLAL ASLANTAŞ

AV. HÜSEYİN ÖĞÜŞLÜ

15.15-15.45 : ÇAY-KAHVE ARASI

15.45-16.45 : SEKTÖRDE GELİŞMELER

OTURUM BAŞKANLARI : PROF. DR. LEYLA BİTİŞ- MERVE AYDIN

PROF. DR. MUNİS DÜNDAR

ECZ. SALİH BEŞİR

16.45-17.30 : KAPANIŞ

17.30-19.15 : ATÖLYE ÇALIŞMALARI

20.00 : GALA YEMEĞİ